ZÁSADY VRÁCENÍ

Zrušení

Přijímáme zrušení objednávky před odesláním nebo výrobou produktu. Pokud je objednávka zrušena, bude vám vrácena plná částka. Objednávku nemůžeme zrušit, pokud je výrobek již odeslán.

Vrácení zboží (pokud se vztahuje)

Přijímáme vrácení výrobků. Zákazníci mají právo požádat o vrácení do 14 dnů od doručení výrobku.
Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu. K dokončení vrácení požadujeme účtenku nebo doklad o nákupu. Požádejte náš zákaznický servis, abyste se ujistili, že jste balíček odeslali na správnou adresu.

Poznámky

Na zboží objednané na zakázku nebo na míru se nevztahuje nárok na vrácení peněz do 14 dnů.
Pokud je vrácení způsobeno spotřebitelem, měl by být spotřebitel zodpovědný za poštovné. Konkrétní poplatek by měl vycházet z vybrané expresní společnosti.

Pokud je z našich důvodů obdržené zboží poškozené nebo nesprávné, spotřebitel není povinen hradit poplatek za dopravu z tohoto důvodu.

Za vrácení výrobku se spotřebitelům neúčtuje žádný poplatek za doplnění zboží, a.;


Vrácení peněz (pokud se vztahuje)

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mailem oznámení o jeho přijetí. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz. V případě schválení bude vaše vrácení peněz zpracováno a na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby bude do určitého počtu dní automaticky připsán kredit.

Opožděné nebo chybějící náhrady (pokud se na ně vztahuje)

Pokud jste dosud neobdrželi refundaci, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.
Poté se obraťte na společnost vydávající kreditní karty, může nějakou dobu trvat, než bude náhrada oficiálně zaúčtována. Dále kontaktujte svou banku. Často trvá nějakou dobu, než je vrácená částka zaúčtována. Pokud jste toto všechno udělali a vrácení peněz jste stále neobdrželi, kontaktujte nás na adrese service@beeboie.com.

Kontaktujte náš zákaznický servis na adrese service@beeboie.com a získejte adresu pro vrácení peněz.