FAQ

1. Musím mít účet, abych si mohl/a objednat?
Ne, objednávat můžete i jako host. Pokud však u nás máte účet, získáte určité výhody:

Rychlý proces odbavení
Snadné zobrazení stavu objednávky a historie objednávek
dostávat aktualizace s podrobnostmi o našich novinkách a speciálních akcích


2. Jaké platební metody přijímáte?
Přijímáme platby na dobírku. Při zvolení tohoto způsobu platby je příjemce povinen zaplatit za zásilku v okamžiku doručení, nikoli kreditní kartou.
Akceptované podmínky a způsoby platby se liší v závislosti na platebních podmínkách v kupní smlouvě a mohou umožňovat platbu v hotovosti nebo elektronicky.3. Jak nastavím adresu pro doručení?
Vzhledem k tomu, že naše webové stránky a služby jsou založeny na češtině, je nutné, aby všechny údaje, které zadáváte, byly zadány českým způsobem, včetně interpunkce. Pokud některá písmena vaší adresy obsahují nečeská písmena, doporučujeme vám použít místo nich obdobná česká. Můžete například změnit písmeno "?" na "c".4. Mohu po zadání objednávky změnit svou dodací adresu?
Upozorňujeme, že po zpracování nebo odeslání objednávky nelze vaši dodací adresu změnit. Laskavě aktualizujte svou dodací adresu na adresu bydliště namísto adresy dovolené, protože nevíme, jak dlouho bude mít celní oddělení cílové země zásilku zadrženou.5. Jak dlouho trvá přeprava a jak mohu sledovat svůj balíček?
Doba doručení závisí na možnosti přepravy, kterou jste si vybrali. Jakmile bude objednávka odeslána, zašleme vám e-mailem sledovací číslo a webovou stránku pro sledování zásilky. Za zpoždění způsobené celním oddělením ve vaší zemi neneseme odpovědnost.6. Co mám dělat, pokud mi v objednávce chybí zboží?
Pokud vám přesto něco chybí, neprodleně nás kontaktujte na adrese service@beeboie.com.Pokud máte stále nějaké dotazy, kontaktujte nás prosím přímo na e-mailové adrese service@beeboie.com.